HOTEL VERONA ROME - HOME - 3 gwiazdkowy hotel

 
     
Najlepsze ceny gwarantowane!
Hotel Verona Rome
 
 
Facebook Flickr YouTube
 
arrow SPECJALNE OFERTY Specjalne oferty
divider
arrow SINCE 1921 Free Wi-Fi & Internet Point
Hotel Verona Rome | Via di Santa Maria Maggiore, 154 00185 Rome, Italy
 
 
 

 

Witamy w naszym Hotelu Verona Rome

Ten centralnie położony, przytulny hotel oferuje gościom 37 klimatyzowanych, prosto lecz gustownie urządzonych pokoi w sercu Wiecznego Miasta. Hotel Verona i jego pracownicy są dumni że mogą Państwu zaoferować pełen zakres usług.

Wiele z 37 pokoi ( w tym jedno-, dwu-, trzy-, cztero- osobowych) posiada system wyciszenia, klimatyzację , telewizję satelitarną, mini barek, telefon oraz elektroniczne zabezpieczenia. Brzmi zbyt niewiarygodnie aby było prawdziwe? Sprawdź nasz system rezerwacji online i znajdź najlepszą ofertę w dobrej cenie w Rzymie! Zatrzymując  się w naszym Hotelu Verona, odkrywanie Rzymu może okazać się bardzo proste.

Wszelkim przyjazdom i dojazdom sprzyja pobliskie położenie głównej stacji metra, autobusów i pociągów o nazwie Termini. Z naszego hotelu to około 10 minut na piechotę lub jedna stacja metra. Najważniejsze atrakcje historyczne takie jak Koloseum, Forum Romanum, Bazylika Santa Maria Maggiore czy Plac Wenecki znajdują się zaledwie kilka kroków od naszego hotelu. W pobliżu naszego ośrodka mogą Państwo również znaleźć mnóstwo restauracji, barów, kafejek, sklepów i butików.

Map Lokalizacja

Z Hotelu Verona z łatwością dojdziesz do wielu atrakcji historycznych Rzymu, wśród których warto wymienić jedną z czterech głównych Bazylik Rzymu Santa Maria Maggiore. Aby uzyskać więcej informacji wejdź na naszą stronę Lokalizacja.

Wycieczka Video

Zobacz nasz specjalnie zrealizowany Tour Video i sprawdz czego mozesz oczekiwac!

 

Hotel Verona RomeSpecjalne oferty

Zarezerwuj swój przyjazd na okres poza sezonem; uzyskasz najlepsze obnizki dzieki elastycznej polisie rezygnacji.

Hotel Verona Rome

Zarezerwuj Online

Hotel Verona RomeAby znalezc najlepsze zakwaterowanie w dobrej cenie w Rzymie, sprawdz oferte Hotelu Verona. Strona rezerwacji zawiera specjalne oferty, z których mozesz skorzystac.

 
 
Hotel Verona Rome

Hotel Verona Rome | Via di Santa Maria Maggiore, 154 - 00185 Rome, Italy | P.Iva. 06354891001
Tel. +39 064871244 | Fax: +39.064884212

Strona zaprojektowana i administrowana przez: Fisheyes Ltd | Privacy