HOTEL VERONA ROME - POKOJE

 
     
Najlepsze ceny gwarantowane!
Hotel Verona Rome
 
 
Facebook Flickr YouTube
 
arrow SPECJALNE OFERTY Specjalne oferty
divider
arrow SINCE 1921 Free Wi-Fi & Internet Point
Hotel Verona Rome | Via di Santa Maria Maggiore, 154 00185 Rome, Italy
 
 
 

 

Rzym, Pokoje w dobrej cenie

Hotel Verona w Rzymie oferuje 37 pokoi w świetnej cenie z indywidualnym systemem grzewczym. Goście będą się czuli jak w domu dzięki bogatemu wachlarzowi usług. Każdy z pokoi jest jasny, nowoczesny i posiada klimatyzację.

Wygodne łóżka zapewnią Państwu komfort i możliwość relaksu. Można również sięgnąć po pilota i wybrać jeden z satelitarnych programów dostępnych w wielu językach. Jeżeli chcą Państwo pozostać w kontakcie z najbliższymi to warto skorzystać z telefonu znajdującego się w każdym pokoju.

Prosimy o trzymanie dokumentów i wszelkich drogocennych przedmiotów w elektronicznym sejfie umieszczonym w szafie każdego z pokoi. Zapraszamy na wspólną wizytę w naszym Hotelu jeszcze przed przyjazdem. Wejdź na Rome Hotel Video Tour i sprawdź jak wyglądają nasze pokoje.

Jeżeli chcą Państwo dokonać rezerwacji zapraszamy do naszej sekcji Rezerwacje, która na bieżąco informuje o najlepszych formach płatności, specjalnych ofertach i promocjach last minute. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przy dokonywaniu rezerwacji. Jeżeli przyjeżdżają Państwo z rodziną, to warto skorzystać z naszej oferty cztero- osobowych pokoi w wyjątkowo niskiej cenie. Pokoje cztero- osobowe są idealne dla osób podróżujących większą grupą.

 

Udogodnienia

Hotel Verona Rome

We wszystkich pokojach znajduje się prysznic oraz umywalka. Do dyspozycji gości jest  suszarka, przybory do golenia, ręczniki oraz zestaw do higieny; szampon, odżywka i żel pod prysznic.

 
 
Hotel Verona Rome

Hotel Verona Rome | Via di Santa Maria Maggiore, 154 - 00185 Rome, Italy | P.Iva. 06354891001
Tel. +39 064871244 | Fax: +39.064884212

Strona zaprojektowana i administrowana przez: Fisheyes Ltd | Privacy